Zabawki Bruder

przez | 10 czerwca 2019

Zabawki Bruder mają długą i bogatą historię. Produkowane przez niemiecką, rodzinną firmę, obecnie są znane na całym świecie. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami tej marki są bardzo realistyczne modele pojazdów, w szczególności rolniczych i budowlanych. Wysoka jakość, precyzja wykonania i dbałość o szczegóły to znaki rozpoznawcze produktów Bruder.

Seria produktów inspirowanych rolnictwem to bogata gama pojazdów, narzędzi i akcesoriów niezbędnych do prac polowych i gospodarskich. Znajdziemy wśród nich między innymi wiernie odwzorowane maszyny czołowych producentów sprzętu rolniczego, takich jak John Deere, Fliegl, czy Claas. Nie brakuje tu również modeli zwierząt, elementów zabudowy, a także samych rolników. Każdy mały pasjonat bez trudu skompletuje swoją wymarzoną farmę.

Pojazdy budowlane zajmują ważne miejsce w asortymencie firmy. Wywrotki MACK, ciężarówki MAN, czy sprzęt budowlany CAT, wykonane w skali 1:16, zachwycają podobieństwem do swoich pierwowzorów. Żaden dziecięcy plac budowy nie może się bez nich obyć.

Także służby ratunkowe i mundurowe zostały docenione przez firmę Bruder. Komenda policji z pełnym wyposażeniem zadowoli każdego małego strażnika porządku. Karetka i stacja pogotowia pomogą zająć się potrzebującymi pacjentami. Szczególnie popularna wśród dzieci straż pożarna dostępna jest w wielu różnych wariantach – od członków brygady ogniowej z kompletem akcesoriów, po imponujące wozy strażackie z prawdziwymi zbiornikami na wodę.

Miłośnicy sportu również znajdą wśród zabawek Bruder coś dla siebie – dostępny jest duży wybór figurek i akcesoriów, nawiązujących do jazdy konnej, sportów zimowych i rajdów terenowych.

W ofercie firmy znajdziemy również pojazdy użytkowe, jak śmieciarki, czy pługi, a także maszyny do prac leśnych.

Zabawki Bruder pozwalają dzieciom przenieść się do świata wyobraźni, uczą poznawania otaczającej nas rzeczywistości i szacunku do pracy. To doskonałe uzupełnienie dziecięcych zabaw, które może zapoczątkować niejedną kolekcję wyjątkowych modeli.